Title Image

Kommunikációs és nyelvi fejlesztés új szemléletben

2021. NOVEMBER 19., PÉNTEK, 13:00–17:00, NOVEMBER 20. SZOMBAT 10-14, NOVEMBER 26. PÉNTEK 13-17.

Az esemény online is elérhető lesz! Részletek és jelentkezés a megadott e-mail címen.
Ismerjük a korai fejlesztés fontosságát, mégis sok szakember tanácstalanul áll a még nem beszélő, kevésbé (vagy egyáltalán nem) együttműködő gyerekek beszédindító terápiájához. Általános tapasztalat, hogy a kommunikációs hiányosságokkal küzdő, és/vagy megkésett beszédfejlődésű két, három és négyéves gyerekek körében nehezen alkalmazhatók a hagyományos beszédindító módszerek, és a mozgásterápiák sem hatékonyak önmagukban.
Ezen hivatott segíteni a „Kincs-Ő” Alapítvány továbbképzése gyógypedagógusok, bölcsődei pedagógusok és óvónők számára kommunikáció és nyelvi fejlesztés (és diagnosztika) témakörében.
A 15 órás tanfolyamot november 19-én 13 és 17 óra között, 20-án 10 órától, és november 26-án 13 órai kezdettel tartjuk meg.
A szemináriumok elvégzése után tanúsítványt adunk.
Előadók: Szomor Éva és Szőke Rita.
Jelentkezéseket a kincsoalapitvany@t-online.hu e-mail címen várjuk.
A képzés ára alkalmanként 13.000 Ft, a 15 óra összesen 30.000 forintba kerül.
Várjuk az érdeklődőket és a jelentkezéseket!
„Kincs-Ő” Alapítvány 1012 Budapest Kuny Domokos utca 4/D. fsz. 4.