Title Image

Támogatás

Alapítványunk az eltérő fejlődésű gyermekek fejlesztését, terápiás megsegítését, családjuk, a velük foglalkozó pedagógusok és szakemberek felkészítését tűzte ki célul. Gyógyító munkánk fő célja, hogy a kommunikációzavaros, vagy pszichomotoros fejlődésükben elmaradott gyermekek fejlesztését egy struktúrába szervezzük, kifejezési lehetőségeiket bővítsük az élmény-, játék-, mozgás- és művészetterápia segítségével. Így megelőzhetjük a viselkedészavarokat és egyéb pszichés problémákat. Azokban az országokban, ahol az eltérő fejlődéssel született gyermekek ellátásával szervezetten foglalkoznak, a kiszűrt és a megfelelő terápiában részesített gyermekek csaknem kétharmada iskolás korra felzárkóztatható a hasonló korú társaihoz. A terápia akkor lesz hatásos, ha minden fejlődési területet stimulálunk (értelem, érzelem, érzékelés, megismerés). Azonban ez a tevékenység sok szakember részvételét, kidolgozott infrastruktúrát és technikai ellátást igényel. A rendkívül hosszú terápiás folyamat és a technikai szervezettség megléte nagy anyagi terheket ró a szülőkre. Azért hoztuk létre alapítványunkat, hogy a gondozáshoz megfelelő hátteret biztosítva segítsük a szülőket és a gyermekekkel napi szinten kapcsolatba kerülő szakembereket.

Kérjük, támogatásával segítse a speciális egészségkárosodásban szenvedő gyermekek gondozását, fejlesztését és gyógyítását!

1012 Budapest Kuny Domokos u. 4/D. fsz. 4.
Telefonszám: 061-9512751
Mobil: 0630-5295413
Adószám: 18117479-1-41
Jogi státusz: Közhasznú alapítvány
Bírósági bejegyzés száma: 7. Pk.60107/2005./4.
Időpontja: 2005. 04. 12.
Bank neve: Kereskedelmi és Hitelbank Nyrt.
Bankszámla száma: 10201006-50270064-00000000